DOTACE

PŘEHLEDNĚ

Uspoříte peníze za energie

Bydlíte lépe a kvalitněji

Šetříte životní prostředí

logo-nová-zelená-úsporám-1

Program Ministerstva životního prostředí zaměřený na úspory energií v rodinných a bytových domech. Vyberte si tu správnou dotaci pro váš bytový či rodinný dům. Připravili jsme pro vás různé články, kde se dozvíte, na co vše můžete čerpat dotace a ušetřit na vašich výdajích.


Dotace pro
rodinné domy


Dotace pro
bytové domy


Dotace pro seniory
NZÚ Light

Populární články

Fotovoltaika

Panely jdou na dračku. Přední dodavatel fotovoltaiky v Česku se těší

Společnost Woltair, která je předním českým dodavatelem fotovoltaiky pro rodinné domy, zaregistrovala ve druhém pololetí roku 2022 meziroční nárůst poptávky po fotovoltaických elektrárnách o téměř sto procent. Oproti prvnímu pololetí roku se jednalo zhruba o pětinový růst. Nejsilnějším měsícem byl srpen, ale i v podzimních měsících byla poptávka srovnatelná a držela se na rekordních.

POKRAČOVAT VE ČTENÍ
Fotovoltaika

Kolik ušetříte díky fotovoltaice?

Cena elektřiny citelně roste a tak stále více domácností uvažuje nad pořízením domácí fotovoltaické elektrárny. Kolik přesně lze díky solárním panelům ušetřit?

Read More
Tepelná čerpadla

Jaké tepelné čerpadlo vybrat pro rodinný dům

Rozhodli jste se pro úsporné a efektivní řešení vytápění svého rodinného domu pomocí tepelného čerpadla? Představíme vám všechny druhy tepelných čerpadel a.

Read More
Fotovoltaika

Jak probíhá instalace fotovoltaiky u rodinných domů?

Nechte si dobít baterky slunečními paprsky pro spotřebu vlastní elektřiny. Víme, co všechno vás čeká při instalaci solárních panelů u rodinného domu.

Read More
Tepelná čerpadla

Jak čerpat dotaci na tepelné čerpadlo

Investice do tepelného čerpadla je finančně náročná, ale dá se získat zpět až 180 000 Kč dotací Nová Zelená úsporám. Kdy budete.

Read More